Architektura i nowoczesne budownictwo – AD Round Up: Sports Architecture Część VI

Świetna architektura sportowa z 2009 roku w naszej szóstej ofercie wcześniejszych projektów! Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Centrum Sportu i Rekreacji w Saint-Cloud / KOZ Architectes W tym budynku nie brakuje samozatrudnienia.
Jako dowód wystarczy wziąć drugą ulicę w lewo wzdłuż Avenue de Longchamps ze stacji tramwajowej Les Côteaux w Saint-Cloud (czytaj więcej.) Hala sportowa Dunraven / Scabal Pomysł zastosowania kontenerów transportowych z recyklingu staje się coraz popularniejszy ponieważ skrzynie są mocnymi, wydajnymi i niedrogimi materiałami.
W przeszłości mieliśmy do czynienia z kilkoma projektami cargo w projektach detalicznych, takich jak Puma City LOT-EK, powierzchnie biurowe, takie jak pierwszy w Seattle przez HyBrid Architecture + Assembly, a także rezydencje artystów w Pier 57 w Nowym Jorku, wszystkie z nich poprzednio na AD (czytaj więcej.) Michael Hill Clubhouse / Patterson Associates Krótko sformułowane życzenie klienta dotyczące miejsca, które wzmocniło grę w golfa, działając głównie jako.
prywatne pudełko ., ale z możliwością przekształcenia się w Główna siedziba dla dużych konkurencyjnych wydarzeń (czytaj więcej.) Yoga Deva / Puste Studio Yoga Deva (deva to sanskryckie słowo, oznaczające bóstwo) tworzy wewnętrzną sekwencję przestrzeni, której głównym impulsem jest usunięcie gościa z zewnętrznych wizualnych warunków otoczenia w każdym miejscu.
droga.
Zlokalizowany w komercyjnym kompleksie kondominium, budynek otoczony jest parkingiem asfaltowym, minimalnie obsadzonymi wyspami nierodzimej dekoracyjnej roślinności (czytaj więcej.) Klub Sportowy Armann / PK Arkitektar W 2007 roku klub sportowy Ármann został przeniesiony, by połączyć się z.
Róttur klub sportowy, położony w Laugardalur (Hot Spring Valley), niegdyś miejsce do prania ubrań teraz centrum sportu i rekreacji w Reykjavík.
Dwa kluby mają różne powołania:.
Róttur to klub piłkarski, a Ármann to klub gimnastyczny (czytaj dalej.)
[więcej w: majster chełm, ile kosztuje 1m3 betonu, drzwi tarasowe przesuwne cena ]

Powiązane tematy z artykułem: drzwi tarasowe przesuwne cena ile kosztuje 1m3 betonu majster chełm