Architektura i nowoczesne budownictwo – By Design Inaugurujące wydarzenie na Uniwersytecie Harvarda

Dzięki uprzejmości Harvard University By Design jest dwudniowym wydarzeniem inauguracyjnym, które odbędzie się w dniach 25-26 stycznia, którego celem jest zbudowanie platformy innowacji poprzez angażowanie kluczowych interesariuszy poprzez proces twórczy.
Wydarzenie obejmuje serię głośników i wyzwanie projektowe w nowo wybudowanym Harvard Innovation Lab, Harvard Business School i Graduate School of Design.
Koncentrując się na przyszłości edukacji, model i struktura konferencji pozwala uczestnikom na rozpakowanie milczącej, ukrytej i widocznej wiedzy z każdego zakątka uniwersytetu, poprzez prosty, ale niespotykany dialog pomiędzy poszczególnymi szkołami.
Więcej informacji po przerwie.
Impreza została starannie przygotowana, aby dostosować się do tych ogólnych celów strategicznych, poprzez kuratorskie zespoły interdyscyplinarne, aby mogły najlepiej wykorzystać proces projektowania i zaprezentować swoją ofertę wartości osobom spoza sfery projektowej.
xDesign stworzy sieć kreatywnych myślicieli, w tym ekspertów merytorycznych, krytyków, profesorów, projektantów, profesjonalistów i studentów.
Uczestnikami są: Charles Adler / Cofounder w Kickstarter, Andy Berndt / VP, Google Creative Lab Patrick Whitney / Director, Instytut Wzornictwa Bruce Nussbaum / Professor, The New School Hunter Tura / CEO, Bruce Mau Design Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź tutaj.
[więcej w: ogrody zimowe cennik, montaż drzwi wewnętrznych cena, majster chełm ]

Powiązane tematy z artykułem: majster chełm montaż drzwi wewnętrznych cena ogrody zimowe cennik