Architektura i nowoczesne budownictwo – Dress Code / Complex City

Complex City Olivier Brouillard, z Complex City, podzielił się projektem Dress Code, szkoły podstawowej zaprojektowanej dla społeczności Fréchy w Szwajcarii, okolicy otoczonej farmami i pobliskimi wzgórzami.
Pod pojęciem, że po zdefiniowaniu programu i funkcji, praca architekta polega na ubieraniu architektury; Dress Code został stworzony.
Daje to duże znaczenie fasadom i sposobowi, w jaki budynek jest postrzegany na zewnątrz.
Komunikacja wizualna jest kluczowa, szczególnie biorąc pod uwagę, że szkoła jest pierwszym źródłem wiedzy dla młodzieży.
Więcej zdjęć i opis projektu po przerwie.
Celem architekta jest nadanie architekturze plastyczności i gładkości tkanin oraz delikatności koronki do szycia.
Jest to bardzo rozsądna praca, która rozpoczęła się od opracowania nieregularnych oczek, wykorzystujących jako odnośnik ręcznie wykonane hafty; następnie moduł; generowanie w końcu skóry.
.
Złożone miasto Tworząc siatkę o organicznym kształcie, pokrycie budynku działa jak pokrycie tekstylne.
Membrana filtruje zewnętrzną część i tworzy połączenie komórkowe pomiędzy zewnętrzem i wnętrzem.
Pozwoliło nam to przejrzeć niezwykłe widoki otoczenia, a także zapewnia nam bezpieczeństwo w środku.
Podobnie jak ubranie kontroluje temperaturę zmniejszając nadmierne ciepło i zimno, kontroluje środowisko wewnętrzne.
O regularności i porowatości skóry decydowała ekspozycja słoneczna i wiatrowa budynku.
.
Complex City Interiors zostały zaprojektowane tak, aby były zabawne i atrakcyjne dla dzieci dzięki hojności w przestrzeni, kolorze, świetle i kształtach.
Projekty te wykazują w najwyższym stopniu właściwości użytych materiałów.
Bez wątpienia ten projekt jest cudownym połączeniem płynności, lekkość jest łaską.
.
Complex City Architect / Designer: Olivier Brouillard with Complex City Status projektu / oczekiwane zakończenie, jeśli dotyczy: Konkurs Photo credit: Complex City
[więcej w: garaż blaszany pozwolenie 2015, nomi elbląg, consus białystok ]

Powiązane tematy z artykułem: consus białystok garaż blaszany pozwolenie 2015 nomi elbląg