Architektura i nowoczesne budownictwo – Wystawa SOUPERgreen w Muzeum Architektury i Wzornictwa w Los Angeles

Dzięki uprzejmości Doug Jackson Od 14 lutego do 14 kwietnia Muzeum Architektury i Projektowania w Los Angeles zaprezentuje prace kilku projektantów, którzy rzucają wyzwanie wszechobecnemu podejściu do architektury przyjaznej dla środowiska i normatywnemu zastosowaniu technologii w celu osiągnięcia zrównoważonego rozwoju.
SOUPERgreen to zbiór pięciu propozycji architektonicznych, które badają technologię jako środek promujący zaangażowanie między architekturą i środowiskiem.
Więcej o tej wystawie i propozycjach po przerwie.
Wystawa obejmuje nowo ukończone projekty autorstwa Douga Jacksona, Wes Jonesa, Aryana Omara, Stevena Purvisa i Randolpha Ruiza – pięciu architektów i projektantów, którzy stworzyli szeroko nagłośnione i cenione dzieło słynące z nacisku na ekspresyjny i transformacyjny potencjał technologii.
Bogate i zniuansowane projekty są zbliżone do ekologicznych.
architektura w krytyczny, ale ekspresyjny sposób, energetyczny, żywiołowy i inspirowany.
Dzięki uprzejmości Wes Jones Doug Jackson jest dyrektorem Doug Jackson Design Office i jest także profesorem w Cal Poly College of Architecture and Environmental Design w San Luis Obispo; Wes Jones jest dyrektorem Jones, Partners: Architecture i profesorem w Southern California Institute of Architecture; Aryan Omar jest projektantem z Richardem Meier & Partners Architects; Steven Purvis jest dyrektorem APLSD Design; a Randolph Ruiz jest dyrektorem AAA Architecture i profesorem w California College of the Arts.
Dzięki uprzejmości Aryan Crawford Omar Praca tych pięciu architektów i projektantów jest dalekie od nieśmiałego sposobu, w jaki w architekturze podchodzi się do zrównoważonych praktyk.
Ta wystawa demonstruje różnorodne formy, jakie może przyjąć architektura, podejmując kryzys środowiskowy.
Dzięki uprzejmości Stevena Purvisa 7 kwietnia odbędzie się dyskusja z udziałem pięciu współtwórców wystawy i Sam Lubell jako moderatora.
Odwiedź stronę A + D | LA, aby uzyskać więcej informacji.
[patrz też: wymiary drzwi wewnętrznych, olx łomża, wniosek o określenie warunków przyłączenia ]

Powiązane tematy z artykułem: olx łomża wniosek o określenie warunków przyłączenia wymiary drzwi wewnętrznych