Budownictwo i architektura : Light Loft / Fabrica 718

Sean Hemmerle Architekci: Fabrica 718 Zespół projektowy: Cara Solomon, Minyoung Song, Kim Letven, Michael Brehmer, Natalya Egon, Abigail Coover i Corey Yurkovich Lokalizacja: Soho, Nowy Jork, Nowy Jork, USA Architekt rejestracji: Melissa Cicetti, AIA MEP Inżynier: D.
Antonio Consulting Expediter: JAM Obszar projektu: 1850 stóp kwadratowych Rok budowy: 2010 Zdjęcia: Sean Hemmerle Ta renowacja poddasza to renowacja wnętrzna z nową antresolą.
Przestrzeń do postoju nad pierwotnym sufitem została rozebrana, aby umożliwić dodatkowe cztery stopy.
Minimalne detale i wykończenia podkreślają oryginalny charakter starego studia na poddaszu.
.
Sean Hemmerle Apartament zaprojektowano jako główną sypialnię na antresoli z zakrzywioną szklaną barierką, a pod antresolą znajduje się biuro domowe, które można podzielić w celu utworzenia małego pokoju dziecinnego.
Długie wejście do galerii zakończone stalowymi drzwiami i przechodzące w niski korytarz prowadzi do dużej otwartej otwartej przestrzeni o wysokości 15 stóp, z widokiem na Soho i Williamsburg Bridge.
Render 01 Następna faza doda dostęp do schodów do nowej przegrody dachowej i pokładu 675sf oraz pozwoli na wejście światła naturalnego i wentylacji do mieszkania poniżej.
Świetlna studnia przy schodach na dachu wniesie naturalne światło do głównej łazienki.
Sekcja
[więcej w: montaż drzwi wewnętrznych cena, olx tarnów, stolarka pcv ]

Powiązane tematy z artykułem: montaż drzwi wewnętrznych cena olx tarnów stolarka pcv