Budownictwo i architektura : Wideo: Urbanized

Dostarczone ci z umysłów za filmami dokumentalnymi Helvetica i Objectified, filmowiec Gary Hustwit i operator Luke Geissbuhler zaczęli filmować Urbanized, studium, w jaki sposób projekt wpływa na nasze codzienne życie.
Trzeci film w trylogii projektowej Urbanized kontynuuje dyskusję o rozwoju miast, przedstawiając wyzwania i reakcje projektantów i mieszkańców.
Film będzie również podkreślał realizację proponowanych rozwiązań projektowych, tak jak ma to miejsce teraz i w przyszłości.
.
Myślę, że wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wiele projektowania idzie do planowania i rozwoju miasta i jak ten projekt wpływa na nasze życie.
dzieli się Hustwit.
Pośród ogromnej migracji do miast, Urbanized nie mógł znaleźć lepszego czasu, odzwierciedlając naszą reakcję zarówno jako ogólna publiczność, jak i projekt.
Przeprowadzając wywiady z burmistrzami i deweloperami, architektami i urbanistami, w tym także mieszkańcami społeczności, którzy w jakiś sposób przekształcili swoje miasto, zespół Urbanized podróżuje po całym świecie, gromadząc materiał filmowy z różnych grup miast, odwiedzając już Mumbai, Indie i Santiago, Chile, aby wymienić kilka.
Więcej informacji o Urbanized można znaleźć tutaj.
[przypisy: wymiary drzwi wewnętrznych, majster chełm, olx tarnów ]

Powiązane tematy z artykułem: majster chełm olx tarnów wymiary drzwi wewnętrznych