Magazyn architektoniczny : Student Finalistów ogłosił w AECOM Humanitarian Urban Design Competition

Drużyna 2: Green Terraces Site w Bogocie-Soacha border, Kolumbia Ogłoszono finalistów czwartego corocznego konkursu studenckiego Urban SOS firmy AECOM! Rozumiejąc, że ten szybko globalizujący się świat przechodzi obecnie masową migrację, zmiany geopolityczne i nowe wzorce handlowe, które zwiększają rolę miast jako scen do tych masowych zmian, Urban SOS rzuca wyzwanie projektowaniu, architekturze, krajobrazowi, planowaniu, inżynierii i studenci zajmujący się problematyką środowiskową, aby poradzić sobie z konkretnym streszczeniem wokół obszarów miejskich znajdujących się w niebezpieczeństwie z możliwą do zastosowania interwencją architektoniczną, która jest oparta na prawdziwie interdyscyplinarnej reakcji.
W tym roku konkurs zidentyfikował.
Frontiers.
jako motyw przewodni konkursu Urban SOS.
Wyzwanie przyciągnęło setki zespołów studenckich reprezentujących uniwersytety w ponad 60 krajach.
Trzy zespoły finalistów zostały wybrane po serii wewnętrznych sesji sędziowskich z udziałem projektantów, planistów i inżynierów AECOM na całym świecie.
Teraz finaliści ci zaprezentują swoje pomysły jutro, 16 stycznia, na darmowym wydarzeniu w Centrum Architektury w Nowym Jorku (RSVP tutaj!).
Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji.
2013 – Urban SOS: Frontiers.
Finaliści: Drużyna 1: Unslumming Kibera.
Strona projektu: Kibera, Nairobi, Kenia Członkowie zespołu: Adam Broidy, USA: California College of the Arts, USA, Strategia projektowa MBA.
Jack Campbell Clause, Kenia: Leeds Metropolitan University, Wielka Brytania, MA Architektura krajobrazu.
Jamilla Harper, USA: University Nairobi, Kenia, MA Studia nad rozwojem.
April Schneider, USA: University of Illinois Chicago, USA, MUPP Urban Planning Team 2: Green Terraces.
Strona projektu: Bogotá-Soacha border, Kolumbia Członkowie zespołu: Juan Camilo Pinzon, Kolumbia: Universidad de los Andes, Kolumbia, BE Civil Engineering.
Guillermo Umana, Kolumbia: Macquarie University, Australia, BA Urban Planning Team 3: Ecologies / Economics ścieków.
Strona projektu: Riberas del Bravo, Ciudad Juarez, Meksyk Członkowie zespołu: Sara Navrady, Kanada: Delft University of Technology, Holandia, mgr Architektura Ostatnie trzy zespoły zaprezentują swoje projekty przed wybitnym jury podczas sesji krytycznej otwartej dla publiczności od 18:00.
Otwarcie odbiór ich pracy na wystawie Urban SOS: Frontiers nastąpi natychmiast, a zwycięzcy zostaną ogłoszeni.
Oprócz nagrody pieniężnej (15 000 $!) Dla zwycięskiej drużyny, AECOM organizuje darowiznę na rzecz charytatywnej, humanitarnej lub wspólnotowej organizacji, aby dalej rozwijać i wdrażać zwycięski program.
Co: Jury i otwarcie wystawy Urban SOS: Frontiers Kiedy: środa, 16 stycznia o 5:00.
20:30 Gdzie: Centrum Architektury.
Organizowane przez: Centrum Architektury i AECOM.
Cena: Bezpłatne Jury 2013: Rick Bell, FAIA, AIA Nowy Jork / Centrum Architektury Bill Hanway, AIA, AECOM Donna Walcavage, FASLA, AECOM Chris Choa, AECOM Alexandra Hardiman, The New York Times Galia Solomonoff, Solomonoff Architecture Studio, Columbia University
[patrz też: Dachówki betonowe, beton dekoracyjny, ogrodzenia betonowe ]

Powiązane tematy z artykułem: beton dekoracyjny Dachówki betonowe ogrodzenia betonowe