Nowoczesna architektura : West Potomac Park gospodarzem 2011 Solar Decathlon

Nowa lokalizacja na rok 2011 Decathlon Solar US Department of Energy właśnie ogłosił, że West Potomac Park, w sąsiedztwie National Mall między Lincoln i Jefferson Memorials będzie gospodarzem 2011 Decathlon Solar.
Zezwolenie na zawody w National Mall, platformie startowej dla największej słonecznej konkurencji na świecie, zostało odwołane w połowie stycznia, co wywołało wiele zakłóceń dla 20 kolegialnych ekip Solar Decathlon, które przygotowały ponad 18 miesięcy pracy na wydarzenie.
Oto nasza poprzednia relacja z Solar Decathlon.
Od energii, departamentów spraw wewnętrznych: dzięki uprzejmości Departamentu Energii Departament Energii i Departament Spraw Wewnętrznych ogłosiły dzisiaj, że Departament Energii Słonecznej Decathlon 2011 odbędzie się w Parku Narodowym w West Potomac, nad brzegiem rzeki Potomac.
Rzeka wzdłuż ścieżki między Lincoln i Jefferson Memorials.
Konkretnie, impreza odbędzie się na półwyspie na południe od nowego Narodowego Memoriału Martina Luthera Kinga.
zaplanowano na otwarcie w sierpniu tego roku.
między pomnikiem Franklina Delano Roosevelta a rzeką Potomac.
Decathlon rozpocznie się pod koniec września zgodnie z pierwotnym planem.
Wydarzenie zostało przeniesione z poprzedniej lokalizacji na Mall pomiędzy Pomnikiem Waszyngtona i Kapitolem, aby zrównoważyć wiele zastosowań i wymagań Mall.
– Nie możemy się doczekać, aby zorganizować kolejny światowej klasy Decathlon Solar w światowej klasy lokalizacji.
Park West Potomac National Mall ,.
powiedział sekretarz Chu.
.
Utrzymanie konkurencji w nieruchomości National Mall pozwala uczniom na kontynuowanie istniejących projektów domów, specjalnie dostosowanych do warunków panujących w waszyngtońskiej szerokości, temperaturze i wilgotności.
Strona West Potomac znajduje się w pobliżu wielu atrakcji i zapewni idealny etap naświetlenia rozwiązań czystej energii dla tysięcy odwiedzających.
.
Energia słoneczna jest kluczowym elementem wizji prezydenta Obamy dla nowej przyszłości energetycznej, a dekadlon słoneczny jest częścią tej przyszłości.
– powiedział sekretarz Salazar.
.
National Mall jest Front Yard Ameryki i mamy obowiązek robić to, co jest najlepsze dla długoterminowego zdrowia Mall.
Cieszę się, że udało nam się znaleźć silną alternatywną lokalizację dla Solar Decathlon i nie mogę się doczekać udanego wydarzenia.
Amerykański Departament Energii Słonecznej Decathlon to konkurs, w ramach którego studenci collegiate z całego świata mogą projektować, budować i eksploatować domy zasilane energią słoneczną, które są niedrogie, energooszczędne, atrakcyjne i łatwe do życia.
Podczas zawodów 20 domów z 16 krajowych i czterech międzynarodowych zespołów kolegialnych, zostanie poddanych szeroko zakrojonym testom i ocenie ekspertów w dziesięciu różnych kategoriach konkursowych.
Zwycięzcą konkursu jest zespół, który najlepiej łączy przystępność cenową, atrakcyjność dla konsumenta i doskonałość wzorniczą z optymalną produkcją energii i maksymalną wydajnością.
To będzie piąty Decathlon Solarny DOE; Poprzednie wydarzenia odbyły się w latach 2002, 2005, 2007 i 2009.
Solar Decathlon zapewnia uczestniczącym studentom unikalny trening, aby wejść do czysto-energetycznej siły roboczej naszego kraju.
To także popularne wydarzenie publiczne, otwarte dla zwiedzających, którzy przychodzą oglądać projekty i poznają oszczędzające pieniądze rozwiązania w zakresie czystej energii dla ich własnych domów.
Publiczność będzie zachęcana do poznawania studentów i odwiedzania ich wysoce wydajnych, innowacyjnych domów słonecznych podczas imprezy.
Konkretne publiczne godziny oglądania tegorocznego konkursu zostaną opublikowane w późniejszym terminie.
Wstępny układ witryny National Mall w West Potomac Park można znaleźć tutaj http://www.solardecathlon.gov/pdfs/2011_map.pdf Solar Decathlon wspiera cel administracji Obamy polegający na stworzeniu gospodarki opartej na czysto technologie energetyczne, jednocześnie oszczędzając pieniądze rodzin i przedsiębiorstw oraz zmniejszając zależność od paliw kopalnych.
[przypisy: montaż pasa nadrynnowego, ile kosztuje 1m3 betonu, montaż drzwi wewnętrznych cena ]

Powiązane tematy z artykułem: ile kosztuje 1m3 betonu montaż drzwi wewnętrznych cena montaż pasa nadrynnowego